Easy Entegre Pazaryeri Entegrasyonu N11-Hepsiburada -Trendyol +3

Easy Entegre Pazaryeri Entegrasyonu N11-Hepsiburada -Trendyol +3


ÇiçekSepeti şimdi easyentegrede !
Trendyol, Gittigidiyor, N11 ve Hespsiburada için Varyantlı ürün gönderme özelliği Eklendi.
Easy Entegre ile 6 pazar yerini tek bir ekrandan kolayca yönetin.
N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, EpttAvm ve ÇiçekSepeti mağazalarınızı Opencart yönetim paneliniden kontrol edebilirsiniz. Üstelik ücretsiz olarak modülü indirip Opencart sitenizde test edebilirsiniz.
Modül Dosyalarını İndirmek için Tıklayınız
Detaylı Eğitim Videoları İçin Tıklayınız.

Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız


Easy Entegre Nedir ?
Easy Entegre Opencart Altyapısı üzerinde çalışan bir Pazaryeri API entegrasyon modülüdür. Opencart 2.3.0.2 ve Tüm Opencart 3.x versiyonlarıyla uyumludur. Opencart mağazanızın yönetim paneline kolayca kurulur. Easy Entegre , adından da anlaşılabileceği gibi, kolay ve anlaşılır ara yüzü ile kısa sürede uyum sağlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Easy Entegre ile Opencart mağazanızda yer alan ürünleri pazar yeri mağazanıza, yada pazaryerindeki ürünleri opencart mağazanıza aktarma, satışa açıp, kapama, güncelleme ve silme işlemlerini ister toplu olarak isterseniz tek tek yapabilir, Pazaryerinden aldığınız siparişleri Opencart mağazanıza aktarabilir, değişen stok ve fiyatları opencart mağazanızda ve tüm pazar yeri mağazalarınızda aynı anda güncelleyebilirsiniz. Dilerseniz ürün güncelleme ve sipariş kontrolü için sitenize özel hazırlanmış cron linkleri ile sunucunuz üzerinden zamanlanmış görev tanımlayarak günün belli zamanlarında otomatik güncellemeler yapabilirsiniz. Sürekli geliştirilen ve yeni özellikler eklenen Easy Entegre modülü uzaktan güncellenebilir yapıdadır, Easy Entegre’nin yeni bir versiyonu yayınlandığında tek tıkla modülünüzü güncelleyebilirsiniz.

Üyelik ve Fiyatlandırma
Modülü Opencart sitenize kurduktan sonra daha önce oluşturmuş olduğunuz bir üyeliğiniz varsa bu üyelikle giriş yapabilirsiniz, Henüz bir üyeliğiniz yoksa modül üzerinden yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Modüle giriş yaptığınızda modülün kurulu olduğu domain üye hesabıza otomatik olarak kaydedilir. Her domaine mevcut pazar yerleri için demo erişimi tanıtmlanır. Demo hesap ile her pazari için Opencarttan pazaryerine 20 ürün gönderimi, pazaryerinden opencart 20 aktarımı, sınırsız ürün güncelleme, Sipariş çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Demo hesap güncelleme servislerinin kullanım süresi 15 gündür.

Premium hesap için fiyat listesine buraya tıklayarak ulaşabilirisiniz.

Easy Entegre ile Neler Yapabilirsiniz
1- Pazar yerlerindeki ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
2- Openartta yer alan ürünlerinizi tek tek yada toplu olarak Pazaryerlerine gönderebilirsiniz.
3- E-Ticaret sitenizdeki ürünlerinizi hızlıca pazar yerlerine gönderebilir, Anlık stok ve fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
4- Güncelleme desteği ile entegrasyonda yapılan tüm güncellemelerden anında haberdar olup, güncellemeleri tek tıkla uygulayabilirsiniz.
5- Pazar yerlerinden gelen siparişlerinizi Opencart sitenize aktarabilir, sipariş verilen ürünler stoklarını otomatik olarak tüm pazar yerlerinde güncelleyebilirsiniz.
6- Zamanlanmış Cron job ile belli zaman aralıklarından sipariş aktarımı ve stok güncellemelerini otomatik olarak yapabilirsiniz.
7- Pazaryerinde yer alan ürünlerinizi Opencart mağazanıza tek tıkla aktarabilirsiniz.
Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız
Download
  • Developed by OpenCart Community
  • 12 Months Free Support
  • Documentation Included

Rating

Compatibility
2.3.0.1, 2.3.0.2, 3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.0.2.0, 3.1.0.0_b, 3.0.3.0, 3.0.3.1, 3.0.3.2, 3.0.3.3, 3.0.3.5, 3.0.3.6

Last Update
28 Oct 2020

Created
9 Aug 2020
109 Downloads
5 Comments
easyentegre
easyentegre
Member since: 4 May 2011

View all extensions Get Support